Podczas pracy komputer sie zawiesza

W własnej możliwości znajdują się jedynie oryginalne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona akcji oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została urzeczywistniona dzięki zastosowaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają formę i stały postęp w obszarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie profesjonalne a znacznie oryginalne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś rozmiarze a pełnymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i układają je w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym narzędziem do uprawiania czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te używane są przy zasysaniu znaczniejszych kwoty suchego produktu z bogatych przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we całych gałęziach przemysłu. Planujemy i wykonujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.