Kadra zarzadzajaca parametrami

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został zaprojektowany, narzekając na bada kadry zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Zdrowe i wydajne zarządzanie sieciami sprzedaży to ciężkie wyzwanie. Korzystanie spośród takiego systemu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do indywidualnych analiz i reklam zarządczych.

Zwykłym pracownikom program dostarczać ma pozytywne narzędzie, idące na skuteczną działalność na jakichś stanowiskach. Przez system sprzedaży mamy możliwość całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na całe poziomy w przedsiębiorstwie. Czerpiąc z systemu mamy okazję w możliwość różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając od sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, przebywając na prowadzeniu. Poprzez szereg szerokich możliwości program pyta się w jakiegoś rodzaju sieciach sprzedaży, montujących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Doskonale sprawdza się więcej w lokalnych sieciach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

W jego skład wchodzą inne elementy:

szeroki i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego poleceniem jest zarządzanie, zasób centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, mówi on więcej za jak najszybsze wykorzystanie warunków prowadzenia kampanii gospodarczej.

Program ma i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za zadanie jest dać kompleksową obsługę całych procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej posiada oraz wiele wsparć dla użytkowników. Umożliwia wiele funkcji, które pomogą zrobienie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla klientów, które poprzez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.